Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

Wipika Olry for sale

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Postby Guest » Wed Jun 11, 2003 9:31 pm

Anonymous wrote:נתי אני מכיר אותך אתה אחלה גבר אין לי שום כוונה לתקוף אותך זה שאני לא כותב את השם שלי זה רק בגלל תגובות כמו שלכם אני מכבד את הדברים שלך ושל יעל
רק אני מבקש שתיקחו את העיניין ביתר קלות אני לא אכתוב פה יותר בשביל לא להפריע לחופש הביטוי של הסוכנים באתר אני אומר את הדברים באמת מהלב ולהפך זה צריך להדליק מנורה אדומה!! למה אני לא יכול לכתוב מה שאני באמת מרגיש ומה שאני משוכנע שהוא נכון רק בגלל שהדברים לא יפים מה לעשות שיש נוכלים בספורט ובמקום לקבל במה ולהציג את המידע והניסיון שלי אני נתקל בתשובות נגד נחרצות אולי את יעל או נתי קבלתם שירות טוב ממתי ואני שמח מאוד על כך כי זו המטרה ככה זה צריך להיות אבל יש כאלו שלא וזה לא צריך להיות ככה אני לא רוצה שעוד אנשים יפלו בפח אפשר לחזור אחורה ולראות כמה אנשים מתי תקף ואף אחד לא אמר כלום ואני יודע שיש פה אנשים שבשבילם זה כבר אומר את הכל וזו הסיבה שהתערבתי בכלל !!!

אני כותב את הדברים בגלל שצורת הדיבור של מתי פשוט הוציאה אותי מדעתי איך הוא מעז להגיד על אנשים אחרים שהם גנבים שהוא בעצמו הגדול מביניהם!!!!

נתי ויעל אני זוכר את היום שבוא הפורום עלה לאוויר מטרתכם הייתה להביא במה שווה לכולם חבל שאיבדתם את הקו המנחה של הפורום הזה!!

אנא בואו נסיים פה את הדיון שלום לכולכם

Guest

Postby Guest » Wed Jun 11, 2003 9:34 pm

הכוונה היא למתי פרידמן פריגל
ולא לנתי כמו שנכתב בטעות

shahar
Rare Poster

Postby shahar » Wed Jun 11, 2003 9:35 pm

תגיד לי אתה שפוי או מה?
נתי גנב ,לא ניראה לי שאתה מכיר אותו אז תיזהר בילשונך
נתי אחד האנשים היותר ישרים שאני מכיר

Guest

Postby Guest » Wed Jun 11, 2003 10:26 pm

איש יקר ,אין סיבה לפחד לרשום את השם שלך,אני חושב שזה רק פאיר שבמידה ומשהו שלילי נכתב על מישהו אז רצוי להזדהות בשם ולנסות לאמר דברים יותר ספציפים כלומר לא הייתי רוצה שמישהו יום אחד יבוא ויטען שאני ביצעתי דברים כאלו או אחרים או שאני אישיות שלילית כזו או אחרת הרי גם מתי מעבר להיותו סוחר הוא אדם,בעל משפחה וכשנכתבים דברים שלילים הם לא נסגרים בחנות כשמסיימים לעבוד ,אלה הולכים איתך הביתה וכדי שיוכל לסנגר על עצמו חייב לדעת במה דברים אמורים ו אולי אפילו הוא מודה שעשה טעות בעבר ורוצה להתנצל -בכל מקרה הוא חייב לדעת במה ובמי מדובר ,זה ממש לא נעים כשדברים יוצאים מפרופורציות ומתחילים פגיעות ברמה האישית ,ובכלל הייתי מנסה לרדת מהכפשת שמות אישיים אני בכל מקרה משתדל ומקווה שבעבר כשהתנצחתי עם סוחר זה או אחר פניתי עליהם כחברה ולא בשם האישי מאחר
וגם הם לצורך העיניין אנשים תדמיין שהילדה של מתי ,אמיר,ערן או אלכס משוטטים באינטרנט וקוראים דברים מאוד לא משבחים על הוריהם .

סתם נקודה למחשבה שלדעתי שווה התייחסות

בכל מקרה שתהיה הרוח איתנו אני מאחל כאן לגל (מאילת)ולכל משתתפי התחרות באילת המון הנאה
והצלחה ולאלו מכם שמוכנים להסתכן ולהדחק 100 מצנחים למטר רבוע- ניפגש ברוח בדיימונד
אני יורד לשם מחר ,וכנראה בשבת אז נפגש ברוח

Guest

WHAT WAS THIS POST ALL ABOUT ???

Postby Guest » Wed Jun 11, 2003 10:46 pm

בסך הכל ניסיתי למכור פה גלשן משומש
שלושה דפים לאחר מכן כמעט מלחמת עולם

Guest

Postby Guest » Thu Jun 12, 2003 5:11 am