Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

we know those instructors ...

Forum for kitesurfers
mossi
Medium Poster
Has thanked: 0
Been thanked: 0

we know those instructors ...

Postby mossi » Wed Jun 11, 2003 3:14 pm

also at Bet-Yanai - at a wind of close to 20Kn. people were teaching new kiters.

First - the students were totally scared.
Second - can you secure a student at such a wind?

CARZYNESS!!!

Guest

Postby Guest » Thu Jun 12, 2003 5:53 am

Its not there falt its the poeple that employ them
Its how good poeple turn bad after being employed by them

Guest

Postby Guest » Thu Jun 12, 2003 3:13 pm

אני מכיר טוב מאוד את המדריכים בבית ינאי ולדעתי כל עוד הרוח מתחת ל20 קשר אפשר ללמד ואני בטוח שזה היה שיעור של לעלות על הגלשן ואני יודע שהם אחלה מדריכים ואתה יכול לבוא לראות תוצאות יש להם 99% תלמידים שיוצאים גולשים!!!!!!!אחרי הקורס
ואני עד לכך אז כל עוד הם יודעים מה הם עושים ויש להם ביטוח מה שהרבה חבר'ה בארץ חושבים שפחות חשוב ומתחילים ללמד והם מדריכים מקצועיים מאוד
ואם תמיד תצתרח משו בחוף יש לאן ללכת יש להם סוכה עם בא לך צל והם תמיד נחמדים לכולם ואם אתה צצריך מברג תקבל ואם תרצה ציוד הם יעשו הכל כדיי לעזור לך

Guest

Postby Guest » Thu Jun 12, 2003 3:15 pm

תומר

Guest

Postby Guest » Thu Jun 12, 2003 8:31 pm

אני לא יודע על מי מדובר אך הדרכת קייט צריכה להיות עד 15 קשר ובמיקרים בודדים עד 16-17 קשר מעבר לרוח זו מדריך בעל אחריות צריך לדעת שהוא לא יכול לקחת אחריות על התלמיד ,ובמידה וארועים יצאו משליטה הדברים יקרו הרבה יותר מהר והרבה יותר אלים מאשר ברוח של 12-14 קשר

Guest

kitesurfing schools - hazard to your health

Postby Guest » Fri Jun 13, 2003 12:08 pm

בבית ינאי קיימים היום שני בתי ספר , אם תחפשו במילון את ההגדרה של חוסר אחריות בודאי תיראו שם תמונה של מר עומרי פורת , בית הספר שבבעלותו הוא פשוט בדיחה שמאוד לא מצחיקה , פורת מלמד בכל תנאי מזג האוויר לרבות ימים של רוח של גם מעל ל 20 קשרים , מה שיותר מדאיג זה שבאמצע השיעור הוא פשוט עוזב את התלמיד ונכנס לים לגלוש לפעמים לפרק זמן של 30 דקות ויותר כך שאין שום פיקוח על החניך, גרירות מתבצעות על החוף ועומרי מדגים קפיצות על החול "דוגמא מאוד טובה לחניכים שלו "ברוב חוצפתו הוא צועק על התלמידים כאילו שהיו תלמידי בית ספר יסודי ( ולא שחס וחלילה אני מצדיקה את זה )ודורש מהם כסף על תיקונים של העפיפון , קרעים שקרו בזמן השיעור
למר פורת אין ביטוח והמדריכים שעובדים אצלו לפעמים הם אנשים שאף לא סיימו קורס גלישה בעצמם שלא נדבר על זה שאינם גולשים בכלל : על זה אנשים משלמים ממיטב כספם
באותה נשימה אני חייבת להזכיר את בית הספר השני שבחוף זה שנושא את דגל עינבר , גם שם נעשים שעורים בימים בהם הרוחות חזקות מאוד שאף גולשים " מוסמכים " חושבים פעמיים אם להיכנס או לא , בנוסף גרירות אמנם מתבצעות במים אבל בהרבה מיקרים באיזור הומה בגולשים ורוחצים.
זה רק שאלה של "מתי" ולא של " אם " עד שתיקרה תאונה באחד מבתי הספר האלה דבר שבטוח יביא הגבלות על הספורט כפי שהן קיימות ברוב המקומות האחרים בעולם
אני חושבת שהזמן לעשות משהוא בנידון הוא עכשיו ומיד
אישית אני עזבתי את החוף ועברתי לחוף צפוני יותר

Guest

Postby Guest » Sun Jun 15, 2003 1:27 pm

מי אתם שתשפטו את אסי או תומר או את מדריכיי סרף פוינט שהם בעליי מקצוע שיודעים בוודאות מה הם עושים ושיש להם ניסיון ואם הם מכניסים תלמיד מעל 15 קשר זה אומר שהחניך מסוגל
עובדה שיש רוב גדול של אנשים שעוברים את הקורס עם הידע שהם היו צריכים לעבור ב4 שיעורים ולא יותר בזמן שבמועדונים אחרים לוקח להם הרבה יותר שיעורים ,חוץ מהעובדה החשובה שלסרף פוינט יש ביטוח
גם למדריך גם לחניך ולמי שמסיביב והם שומרים על החניכים ונמנעים מכל חיקוח מיותר מהסכנה כגון גרירות על החוף שהרבה מדריכים מלמדים בעזרתם וכמו כולנו אני בטוח שאתם מכירים את ההרגשה(הלא נעימה) וסרף פוינט מיד מכניסים את החניך למיים כבר בשיעור הראשון עם מצנח 4ונותנים לו לעשות איתו בודי דרייק שאם המצנח יפול הם יכלו להתאמן על הרמה קלה מהמים ואם הוא ישתגע לא יהיה לו כוח מטורף ורק לאחר שהחניך מצליך לקלוט את ההיגוי של המצנח הם נותנים לו 8,5 וגלשן ואם הסבר מסודר שמסביר את כל העליה לגלשן ותירגול הדגמות וכל מה שצריך (שתהיו בטוחים שהם יודעים...)הם נותניום לחניך להיכנס למיים
כשהם משגיחים עליו כמובן :!: :!:

Guest

Postby Guest » Sun Jun 15, 2003 1:29 pm

תומר

Yael
Frequent Poster
Brand Affiliation: None

Postby Yael » Sun Jun 15, 2003 3:00 pm

אני גם בעד להכניס את החניך כמה שיותר מהר למיים (אחרי לימוד התאוריה כמובן) כך הסיכוי
.להפצע ממשהו בחוף, כמו במקרה שקרה לי, נמוך יותר
לגבי שיעור ברוח חזקה מ-15 קשר, זה תלוי בכמה היא חזקה יותר ועם איזה מצנח נכנסים. בכל מקרה צריך להפעיל שיקול דעת ולוותר לפעמים על השיקול הכלכלי

בטיחות היא הדבר הכי חשוב בלימודי קייט, יותר חשוב לסיים את הקורס
כשהתלמיד מבין את הסכנות ויודע לשלוט בקייט באופן סביר, מאשר לגרום לו לגלוש
.כמה מטרים

Guest

Postby Guest » Sun Jun 15, 2003 4:19 pm

יעל אני מבין אותך אבל!!!!!המדריכים של סרף פוינט בעליי ניסיון רב!!!!!ואם הם מחליטים משהו אז זה אומר שזה הדבר הנכון ולא סתם בשביל עוד כמה וכמה שהם מרוויחים
כי אחריי הכל עם כל הכבוד הבית ספר מפוצץ ולא חסרים חניכים אז תאמיני לי שהם יודעים מה הם עושים גם אם זה להכניס מישהו במעל15 קשר עם מצנח4 או 8,5
תומר

Return to “Kitesurfing”