Contact   Imprint   Advertising   Guidelines

pkra cabaret

Forum for kitesurfers
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pkra cabaret

Postby Guest » Mon Jun 30, 2003 5:32 am

אחת מתחרויות הקייט היוקרתיות הסתיימה בקברט-מקדש הקייט סרף העולמי .
מה שבולט מאוד השנה הוא -המלך מת יחי המלך החדש ,כלומר נאש איבדו את הבכורה העולמית לטובת הצוות החזק מאוד של קברינה.
כנראה שקברינה השנה בעזרת מצנח טוב וצוות מתחרים חזק ינסו ללכת חזק על כל הקופה מאידך נאש העולמי צריכים להתחיל ולבצע בדק בית מאחר והמתחרה הראשון של נאש במקום ה-9
מארק שין נעלם למקום ה15,כחברה שהשקיע הכי הרבה כסף ביחצון המוצרים שלה בהשקעה בצוות מתחרים חזק ,ובאמירה הציוד שלנו הכי טוב בעולם עובדה(מקומות הכי גבוהים בסבב העולמי) יצטרכו השנה כנראה לחזור לפרופורציה ולאמירה של רוב החברות הציוד שלנו מצוין אך את התחרות מנצחים הגולשים ולא הציוד ,אימרה שאני מסכים איתה לחלוטין.
ולכל אותם פתאים שבאמת מאמינים שרמת הגלישה שלהם תשתפר באופן משמעותי כי הם מחליפים אקס 2 באקס 3 ,אם אתם באמת מאמינים בשטות הזו ויש לכם את היכולת לבזבז עוד כסף לפחות תעברו אצל רוזן ומינץ תבדקו מה יש להם להציע ,משום שהשנה בסבב העולמי קברינה מדברים הכי חזק ובגדול.

Guest

????

Postby Guest » Mon Jun 30, 2003 8:44 am

נתי ממש לא מתאים לך לדבר שטויות כאלה
כמו שאמרת הגולש הוא זה שמנצח לא הציוד
רוזן ומינץ היו מוכרים הרבה יותר אם הם היו יודעים למכור כמו ידידינו עינבר
מה שאומר מחירים טובים יותר ושידרוגים הוגנים יותר
בתקופה שאלכס עבד לבד התנאים היו הרבה יותר טובים ( אפילו שהוא עדיין מכר בישבילם)
?תיראה את הפירסום שעינבר עושה - מה רוזן ומינץ עושים
?תיראה את הארועים שעינבר עושה -איזה ארוע אירגנו רוזן ומינץ
?תיראה את הנוכחות של עינבר בחופים השונים - איזו נוכחות יש לרוזן ומינץ
תיראה איך מצפרים את חברי הניבחרת של סרף פוינט - מרוזן ומינץ כולם (כמעט)עוברים לסרף פוינט
טוב אני חושב שהמסר די ברור
הציוד של קברינה 2003 הוא ציוד מעולה - שרוזן ומינץ ילמדו דבר או שניים בעסקים הם ימכרו הרבה יותר
ולהסיק של הציוד של נייש נחות מיזה של קברינה ביגלל שמרק שין מדורג במקום זה או אחר
פשוט הצחקת אותי

Guest

Postby Guest » Mon Jun 30, 2003 10:13 am

נתחיל בזה שאני יותר ממסכים איתך ,סרף פוינט ללא ספק יכולים ללמד את כולנו פרק או שניים בהילכותת המכירה השיווק והקידום.
בכל מקרה כוונתי היתה לאמר שקברינה לא פחות טובים מנאש כמו גם וויפיקה גסטרה ונורט ,לכולם יש יתרונות חסרונות .
ובסופו של דבר זה עיניין של טעם אישי ,סטייל גלישה משקל גוף גלשן .....
ההבדלים במעטפת הביצועים בין הציודים הם מינוריים והגולש הוא זה שיקבע כמה גבוה כמה הרבה וכמה רחוק ניתן לחהגיע עם המצנח,ולדעתי ציוד טוב עבור מסטר איקס יהיה הציוד שיקדם אותו באופן אישי ולא את הגולש בנבחרת קברינה נורט או סלינגשוט .

Guest

totaly agree

Postby Guest » Mon Jun 30, 2003 8:15 pm

מסכים לחלוטין
מקווה שרוזן ומינץ יקחו זאת לשומת ליבם

Return to “Kitesurfing”